Addis Power 14 - 17 Ekim 2020

Etiyopya

6 GÜN - 5 GECE
Gidiş Tarihi
12.10.2020
Dönüş Tarihi
18.10.2020

Double Oda

1239 / Kişi başı

Single Oda

1599 / Kişi başı
REZERVE EDİN
1.GÜN

12 Ekim 2020

İstanbul Havalimanı Dış hatlar Terminalinde saat 15:20 ‘de buluşma ve uçağa biniş işlemleri. Türk Havayollarına ait TK 676 ile saat 18:20 ‘de Addis Ababa’ya hareket. Yaklaşık 6 saatlik uçuşun ardından saat 23:45’de varış ve otele transfer. Dinlemek için serbest zaman.

2.GÜN

13 Ekim 2020

Sabah kahvaltısı sonrası fuar alanı kurulum ve fuar günleri.Otel fuar alanı yürüme mesafesi 15 dakika olup ayrıca shuttle servisimiz vardır.

3.GÜN

14 Ekim 2020

Sabah kahvaltısı sonrası fuar alanı kurulum ve fuar günleri.Otel fuar alanı yürüme mesafesi 15 dakika olup ayrıca shuttle servisimiz vardır.

4.GÜN

15 Ekim 2020

Sabah kahvaltısı sonrası fuar alanı kurulum ve fuar günleri.Otel fuar alanı yürüme mesafesi 15 dakika olup ayrıca shuttle servisimiz vardır.

5.GÜN

16 Ekim 2020

Sabah kahvaltısı sonrası fuar alanı kurulum ve fuar günleri.Otel fuar alanı yürüme mesafesi 15 dakika olup ayrıca shuttle servisimiz vardır.

6.GÜN

17 Ekim 2020

Saat 21:00 ‘da otelden İstanbul uçuşu için havalimanına hareket.

7.GÜN

18 Ekim 2020

Uçağa biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarına ait TK 677 ile saat 00:40 ‘da İstanbul’a hareket. Yaklaşık 6 saatlik uçuş sonrası saat 06:10 ‘da İstanbul’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki enerji fuarımızda ve seyahatimizde görüşmek üzere !

Golden Tulip Hotel 5*

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
12.10.2020
18.10.2020
1.239,00 USD1.599,00 USD Satın Al

Rezervasyon Kuralları Ve İptal Koşulları

Rezervasyon Kuralları
* Rezervasyon talepleri 10 Temmuz 2020 tarihine kadar kaşeli-imzalı form ile bildirilmelidir.
* Rezervasyon değişiklik ve iptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir. Yazılı olarak bildirilmeyen talepler ve kaşesiz formlar geçersizdir.
* Rezervasyon yapılabilmesi için tam ödeme yapılması ve formun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Tam ödeme yapılmayan rezervasyonlar geçersizdir.
* Rezervasyonlara istinaden bakiye ödemelerin 10 Temmuz 2020 mesai bitiminden önce tamamlanmış olmalıdır.
* Ödeme koşulları yolcu tarafından yerine getirilmediği takdirde, Expoland Tour yolcunun seyahatten vazgeçtiğini kabul ederek rezervasyon iptal kurallarını uygular.
* Grup biletlerinin gidiş tarihleri değiştirilemez, açığa alınamaz. Grup biletlerinin iptalde iadesi mümkün değildir.
* Gidişi kullanılmayan grup bileti iptal olur. İadesi ve dönüşünün kullanılması mümkün değildir.
* Grup biletinin dönüşünde, istenilen parkur ve tarihte yer olması durumunda, ortaya çıkan değişiklik ücreti yolcu tarafından ödenmek koşulu ile değişiklik yapılabilir.
* Münferit biletlerde havayolu şirketinin iptal ve değişiklik kuralları geçerli olup ceza ve değişiklik ücretleri yolcu tarafından ödenir.
* Expoland Tour uçak biletleri konusunda havayolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumdadır. Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesi saatler değişebilir. Katılımcılar uçuş saatlerinin değişebileceğini bilerek ve kabul ederek rezervasyon yaptırırlar. Değişikliklere istinaden oluşabilecek şartlardan Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Türk lirası ödemelerde ödenen günün merkez bankası satış kuru baz alınmaktadır.
* Havayolu şirketlerinden doğan rötar ve gecikmelerden Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Havayolu şirketlerinin bagaj kayıp ve gecikmelerinde sorumluluk havayolu şirketine aittir. Bu gibi durumlarda mağduriyeti azaltmak adına zaruri ihtiyaçları karşılayabilecek gereçlerin el bagajında bulundurulması önerilir.
* Expoland Tour gerekli durumlarda, önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, kategorisi aynı kalmak ya da üst sınıf olmak koşulu ile otel değişiklik yapma hakkını sahiptir.
* Expoland Tour gerekli veya zaruri durumlarda önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
* Ekstralar konaklama yeri ve/veya vasıta terk edilmeden önce yolcu tarafından ödenir.
* Vize başvurularında Expoland Tour aracı konumunda olup vize verilip verilmemesi, vizenin verileceği tarih ve saat konusu tamamen konsoloslukların inisiyatifindedir. Vize konularındaki gecikme ve vize reddi durumlarından sorumluluk pasaport sahibine aittir.
* Vize alınmış olması o ülkeye girileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle durumlarda sorumluluk yolcuya aittir.
* Vize başvuru ücretleri vize reddi ve benzeri durumlarda iade edilmez.
* Yurtdışı gezilerde, aksi gidilecek ülke makamlarınca belirtilmediği takdirde, seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport gereklidir. Pasaport süresinin takibi yolcunun sorumluluğundadır.
* Rezervasyon tarihinden sonra ulaşım, konaklama, vize ve benzeri hizmetlerde ortaya çıkacak olan ek vergi ve sorumluluklar yolcuya aynen yansıtılarak tahsil edilir.
* Otel girişleri (check-in) 14:00’dan sonra, çıkışlar ise 12:00 den önce yapılır. Bunun dışındaki talepler otel kurallarına istinaden yolcudan tahsil edilmek koşulu ile değerlendirilir.

İptal Koşulları
* 10 Temmuz 2020 itibarı ile yapılan iptallerde toplam bedelin %100 ü firmaya fatura edilir.
* Uçak bileti iptallerinde havayolu tarafından uygulanacak ceza ve kesintiler, diğer kesinti ve cezalara ek olarak tarafınıza aynen yansıtılır.

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* 5 gece oda kahvaltı konaklama
* Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
* Fuar günleri otel-Fuar Alanı -Otel Transferleri
* Zorunlu seyahat sigortası
(Uçak bileti alındığında )
* Türk Hava Yolları İstanbul – Addis Ababa – İstanbul ekonomi sınıf uçak bilet bedeli

Paket Fiyat Dahil Olmayan Hizmetler

* Vize bedeli
* Yurtdışı çıkış harcı
* Kahvaltı dışındaki tüm yiyecek ve içecekler
* Şahsi harcamalar telefon, kuru temizleme vb.
* Fazla bagaj vb durumlardan doğabilecek masraflar

Fuar Bilgisi

Fuar Adı :
Addis Power 3. Uluslararası Elektrik, Elektronik ve Aydınlatma Fuarı

Tarih :
14-17 Ekim 2020

Fuar Lokasyonu :
Addis Ababa – Etiyopya

Fuar Alanı :
Millenium Hall

Fuarın Türü :
Yurt Dışı

Katılımcı Profili :
Elektrik, Elektronik, Aydınlatma Ürün ve Hizmetleri

Detaylı bilgi için: addispower.com

Ziyaretçi Profili :
Hükümet Yetkilileri, Ticari Alıcılar, Acente ve Distribütörler, Proje Sahipleri, Danışmanlar, Bilgi İşlem Uzmanları, Mühendisler, Müteahhitler, Girişimciler

Sektör :
Enerji

Seyahat Sağlığı
Etiyopya’ya seyahat edecek misafirlerimizin sarıhumma aşısı olmaları ve aşı karnesi almaları gerekmektedir. Sarıhumma aşışı ve diğer detaylara aşağıdaki linkten ulaşılarak dikkatle incelenmesi önemle tavsiye olunur!

http://www.seyahatsagligi.gov.tr/Site/SaglikBilgisi/ETH

Vize Bilgisi

Etiyopya’ya seyahat edecek Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları hamili oldukları pasaport türüne bakılmaksızın vizeye tabidir.
Sınır kapılarında vize verilmesi uygulaması mevcut değildir.
Etiyopya’yı ziyaret eden yabancıların vize geçerlilik sürelerini aşmaları halinde, 14 güne kadar her gün için 20 ABD Doları para cezası alınmaktadır.
Vize süresini 14 günden fazla ihlal eden yabancılar ise mahkemeye sevk edilmektedirler.