Africa Health 26 - 31 Mayıs 2019

Güney Afrika

6 GÜN - 4 GECE
Gidiş Tarihi
27.05.2019
Dönüş Tarihi
31.05.2019

Double Oda

1399 / Kişi başı

Single Oda

1699 / Kişi başı
REZERVE EDİN
1.GÜN

26 Mayıs 2019

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar Terminalinde saat saat 22.30 ‘da uçağa biniş işlemlerine başlanması gerekmektedir.

2.GÜN

27 Mayıs 2019

Türk Havayollarına ait TK 42 ile saat 01:35 ‘de Johannesburg’a hareket. Saat 10:25’te Johannesburg’a varış ve fuar alanına transfer. Kurulum sonrası otele transfer olacağız. Odalara giriş işlemlerinin ardından dinlemek için serbest zaman. Geceleme Radisson Blu Sandton 5* otelde.

3.GÜN

28 Mayıs 2019

Sabah kahvaltısı sonrası fuar alanına gidiş ve fuar kapanış sonrası otele dönüş transferi. Geceleme Radisson Blu Sandton 5* otelde.

4.GÜN

29 Mayıs 2019

Sabah kahvaltısı sonrası fuar alanına gidiş ve fuar kapanış sonrası otele dönüş transferi. Geceleme Radisson Blu Sandton 5* otelde.

5.GÜN

30 Mayıs 2019

Sabah kahvaltısı sonrası fuar alanına gidiş ve fuar kapanış sonrası otele dönüş transferi. Geceleme Radisson Blu Sandton 5* otelde.

6.GÜN

31 Mayıs 2019

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Johannesburg havalimanına transfer ve uçağa biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarına ait TK 39 ile saat 18:25’de İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

7.GÜN

01 Haziran 2019

Saat 05:00 İstanbul’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki sağlık fuarımızda ve seyahatimizde görüşmek üzere

Radisson Blu Hotel Sandton 26-31 Mayıs 2019

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
27.05.2019
31.05.2019
1.399,00 USD1.699,00 USD Satın Al

Rezervasyon Kuralları Ve İptal Koşulları

Rezervasyon Kuralları

* Rezervasyon talepleri 01/03/2019 tarihine kadar kaşeli-imzalı form ile bildirilmelidir.
* Rezervasyon değişiklik ve iptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir. Yazılı olarak bildirilmeyen talepler ve kaşesiz formlar geçersizdir.
* Rezervasyon yapılabilmesi için tam ödeme yapılması ve formun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Tam ödeme yapılmayan rezervasyonlar geçersizdir.
* Rezervasyonlara istinaden tüm ödemeler 01 Mart 2019 mesai bitiminden önce tamamlanmış olmalıdır.
* Ödeme koşulları yolcu tarafından yerine getirilmediği takdirde, Expoland Tour yolcunun seyahatten vazgeçtiğini kabul ederek rezervasyon iptal kurallarını uygular.
* Grup biletlerinin gidiş tarihleri değiştirilemez, açığa alınamaz. Grup biletlerinin iptalde iadesi mümkün değildir.
* Gidişi kullanılmayan grup bileti iptal olur. İadesi ve dönüşünün kullanılması mümkün değildir.
* Grup biletinin dönüşünde, istenilen parkur ve tarihte yer olması durumunda, ortaya çıkan değişiklik ücreti yolcu tarafından ödenmek koşulu ile değişiklik yapılabilir.
* Münferit biletlerde havayolu şirketinin iptal ve değişiklik kuralları geçerli olup ceza ve değişiklik ücretleri yolcu tarafından ödenir.
* Expoland Tour uçak biletleri konusunda havayolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumdadır. Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesi saatler değişebilir. Katılımcılar uçuş saatlerinin değişebileceğini bilerek ve kabul ederek rezervasyon yaptırırlar. Değişikliklere istinaden oluşabilecek şartlardan Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Türk lirası ödemelerde ödenen günün merkez bankası satış kuru baz alınmaktadır.
* Havayolu şirketlerinden doğan rötar ve gecikmelerden Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Havayolu şirketlerinin bagaj kayıp ve gecikmelerinde sorumluluk havayolu şirketine aittir. Bu gibi durumlarda mağduriyeti azaltmak adına zaruri ihtiyaçları karşılayabilecek gereçlerin el bagajında bulundurulması önerilir.
* Expoland Tour gerekli durumlarda, önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, kategorisi aynı kalmak ya da üst sınıf olmak koşulu ile otel değişiklik yapma hakkını sahiptir.
* Expoland Tour gerekli veya zaruri durumlarda önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
* Ekstralar konaklama yeri ve/veya vasıta terk edilmeden önce yolcu tarafından ödenir.
* Vize başvurularında Expoland Tour aracı konumunda olup vize verilip verilmemesi, vizenin verileceği tarih ve saat konusu tamamen konsoloslukların inisiyatifindedir. Vize konularındaki gecikme ve vize reddi durumlarından sorumluluk pasaport sahibine aittir.
* Vize alınmış olması o ülkeye girileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle durumlarda sorumluluk yolcuya aittir.
* Vize başvuru ücretleri vize reddi ve benzeri durumlarda iade edilmez.
* Yurtdışı gezilerde, aksi gidilecek ülke makamlarınca belirtilmediği takdirde, seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport gereklidir. Pasaport süresinin takibi yolcunun sorumluluğundadır.
* Rezervasyon tarihinden sonra ulaşım, konaklama, vize ve benzeri hizmetlerde ortaya çıkacak olan ek vergi ve sorumluluklar yolcuya aynen yansıtılarak tahsil edilir.
* Otel girişleri en erken (check-in) 14:00 itibariyle başlar, çıkışlar ise 11:00 den önce yapılır. Bunun dışındaki talepler otel kurallarına istinaden yolcudan tahsil edilmek koşulu ile değerlendirilir.


İptal Koşulları

* 01.04.2019 itibarı ile yapılan iptallerde toplam bedelin %100 ü firmaya fatura edilir.
* Uçak bileti iptallerinde havayolu tarafından uygulanacak ceza ve kesintiler, diğer kesinti ve cezalara ek olarak tarafınıza aynen yansıtılır.Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Türk Hava Yolları İstanbul – Johannesburg – İstanbul ekonomi sınıf uçak bilet bedeli
* Radisson Blu Sandton 5* otelde 4 gece oda kahvaltı konaklama
* Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
* Günlük fuar alanı gidiş / dönüş transferleri
* Zorunlu seyahat sigortası
* Türkçe asistanlık

Paket Fiyat Dahil Olmayan Hizmetler

* Yurtdışı çıkış harcı
* Kahvaltı dışındaki tüm yiyecek ve içecekler
* Şahsi harcamalar telefon, kuru temizleme vb.
* Fazla bagaj vb durumlardan doğabilecek masraflar

Otel Bilgileri

Radisson Blu Hotel Sandton 5*


Otel Sandown bölgesinde olup fuar alanına 30 dk. mesafededir.

* Bölgenin konaklama seçenekleri ve sosyal imkânları fuarın yapıldığı Midrand’dan daha uygun olduğu için özellikle Sandton bölgesi tercih edilmiştir.
* Ücretsiz WI-FI, Havuz ve SPA, Snack Bar, Restoran, Bar, 7/24 Resepsiyon, Business Center
* Odalarda ücretsiz WI-FI, Safe-box, Mini bar

Fuar Bilgisi

Fuar Adı :
Africa Health 2019 9. Uluslararası Sağlık Ekipmanları ve Medikal Malzemeler Fuarı

Tarih :
28 – 30 Mayıs 2019

Fuar Lokasyonu :
Johanneburg / Güney Afrika Cumhuriyeti

Fuar Alanı :
Gallegher Convention Centre

Fuarın Türü :
Yurt Dışı

Katılımcı Profili :
Genel Sağlık Ürünleri, Medikal Cihazlar, Sağlık Turizmi, Bilişim Sistemleri, Hastane Yönetim Sistemleri, İlaç ve Eczacılık, Ortopedi Ürünleri, Medikal Çelik, Gaz Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri

Ziyaretçi Profili :
Sağlık Sektörü Satın Almacıları, Uluslararası Tedarikçiler, Sektör Profesyonelleri

Sektör :
Sağlık

Vize Bilgisi

Türk vatandaşları 30 günlük turistik, resmi ve iş ziyaretleri kapsamında vizeden muaftır.
Girişte ibraz etmek üzere dönüş uçak bileti ve varsa fuar katılım belgesini yanınızda bulundurmanız önerilir.