Future Healthcare 17-21 Mart 2019

İngiltere

4 GÜN - 3 GECE
Gidiş Tarihi
17.03.2019
Dönüş Tarihi
20.03.2019

Double Oda

489 / Kişi başı

Single Oda

889 / Kişi başı
REZERVE EDİN
1.GÜN

17 Mart 2019

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar Terminalinde saat 05:40 ‘da uçağa biniş işlemlerine başlanmasının ardından Türk Hava Yollarına ait TK 1979 ile saat 08:40 ‘da Londra’ya hareket. Yaklaşık 4,5 saatlik uçuş sonrası varış. Otele giriş saati 14.00 ‘tir. FUAR KURULUM GÜNÜ, havalimanı varış sonrası tüm ulaşımlar tarafınızdan sağlanacaktır. Geceleme Holiday Inn Express Londra, Earl’s Court Hotel’de.

2.GÜN

18 Mart 2019

Sabah kahvaltı sonrası fuar günleri, serbest ulaşım. Geceleme Holiday Inn Express Londra, Earl’s Court Hotel’de.

3.GÜN

19 Mart 2019

Sabah kahvaltı sonrası fuar günleri, serbest ulaşım. Geceleme Holiday Inn Express Londra, Earl’s Court Hotel’de.

4.GÜN

20 Mart 2019

Kahvaltı sonrası odalardan çıkış saati 11.00 ‘e kadar serbest zaman. (Ulaşım tarafınızdan sağlanacaktır.) Londra Heathrow havalimanında saat 19:35’de uçağa biniş işlemlerine başlanmasının ardından Türk Hava Yollarına ait TK 1984 ile saat 22:35 ‘de İstanbul’a hareket.

5.GÜN

21 Mart 2019

Yaklaşık 4 saatlik uçuş sonrası saat 05:10 ‘da İstanbul2a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki sağlık fuarımızda ve seyahatimizde görüşmek üzere !

Future Healthcare 17-21 Mart 2019

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
17.03.2019
20.03.2019
489,00 USD889,00 USD Satın Al

Rezervasyon Kuralları Ve İptal Koşulları

Rezervasyon Kuralları
* Rezervasyon talepleri 01/01/2019 tarihine kadar kaşeli-imzalı form ile bildirilmelidir.
* Rezervasyon değişiklik ve iptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir. Yazılı olarak bildirilmeyen talepler ve kaşesiz formlar geçersizdir.
* Rezervasyon yapılabilmesi için tam ödeme yapılması ve formun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Tam ödeme yapılmayan rezervasyonlar geçersizdir.
* Rezervasyonlara istinaden tüm ödemeler belirtilen opsiyon süresi öncesinde tamamlanmış olmalıdır.
* Ödeme koşulları yolcu tarafından yerine getirilmediği takdirde, Expoland Tour yolcunun seyahatten vazgeçtiğini kabul ederek rezervasyon iptal kurallarını uygular.
* Grup biletlerinin gidiş tarihleri değiştirilemez, açığa alınamaz. Grup biletlerinin iptalde iadesi mümkün değildir.
* Gidişi kullanılmayan grup bileti iptal olur. İadesi ve dönüşünün kullanılması mümkün değildir.
* Grup biletinin dönüşünde, istenilen parkur ve tarihte yer olması durumunda, ortaya çıkan değişiklik ücreti yolcu tarafından ödenmek koşulu ile değişiklik yapılabilir.
* Münferit biletlerde havayolu şirketinin iptal ve değişiklik kuralları geçerli olup ceza ve değişiklik ücretleri yolcu tarafından ödenir.
* Expoland Tour uçak biletleri konusunda havayolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumdadır. Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesi saatler değişebilir. Katılımcılar uçuş saatlerinin değişebileceğini bilerek ve kabul ederek rezervasyon yaptırırlar. Değişikliklere istinaden oluşabilecek şartlardan Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Türk lirası ödemelerde ödenen günün merkez bankası satış kuru baz alınmaktadır.
* Havayolu şirketlerinden doğan rötar ve gecikmelerden Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Havayolu şirketlerinin bagaj kayıp ve gecikmelerinde sorumluluk havayolu şirketine aittir. Bu gibi durumlarda mağduriyeti azaltmak adına zaruri ihtiyaçları karşılayabilecek gereçlerin el bagajında bulundurulması önerilir.
* Expoland Tour gerekli durumlarda, önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, kategorisi aynı kalmak ya da üst sınıf olmak koşulu ile otel değişiklik yapma hakkını sahiptir.
* Expoland Tour gerekli veya zaruri durumlarda önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
* Ekstralar konaklama yeri ve/veya vasıta terk edilmeden önce yolcu tarafından ödenir.
* Vize başvurularında Expoland Tour aracı konumunda olup vize verilip verilmemesi, vizenin verileceği tarih ve saat konusu tamamen konsoloslukların inisiyatifindedir. Vize konularındaki gecikme ve vize reddi durumlarından sorumluluk pasaport sahibine aittir.
* Vize alınmış olması o ülkeye girileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle durumlarda sorumluluk yolcuya aittir.
* Vize başvuru ücretleri vize reddi ve benzeri durumlarda iade edilmez.
* Yurtdışı gezilerde, aksi gidilecek ülke makamlarınca belirtilmediği takdirde, seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport gereklidir. Pasaport süresinin takibi yolcunun sorumluluğundadır.
* Rezervasyon tarihinden sonra ulaşım, konaklama, vize ve benzeri hizmetlerde ortaya çıkacak olan ek vergi ve sorumluluklar yolcuya aynen yansıtılarak tahsil edilir.
* Otel girişleri (check-in) 14:00’dan sonra, çıkışlar ise 12:00 den önce yapılır. Bunun dışındaki talepler otel kurallarına istinaden yolcudan tahsil edilmek koşulu ile değerlendirilir.

İptal Koşulları
* Ödeme yapıldıktan sonraki iptallerde toplam bedelin %100 ü firmaya fatura edilir.
* Uçak bileti iptallerinde havayolu tarafından uygulanacak ceza ve kesintiler, diğer kesinti ve cezalara ek olarak tarafınıza aynen yansıtılır.

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Türk Hava Yolları İstanbul – Londra – İstanbul ekonomi sınıf uçak bilet bedeli
* Holiday Inn Express Londra, Earl’s Court Hotel’de 3 gece oda kahvaltı konaklama
* Zorunlu seyahat sigortası

Paket Fiyat Dahil Olmayan Hizmetler

* Yurtdışı çıkış harcı
* Kahvaltı dışındaki tüm yiyecek ve içecekler
* Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
* Otel – Fuar alanı – otel transferleri
* Şahsi harcamalar telefon, kuru temizleme vb.

Fuar Bilgisi

Fuar Adı :
Future Healthcare 2019 2. Uluslararası Sağlık Fuarı

Tarih :
18 – 19 Mart 2019

Fuar Lokasyonu :
Londra – İngiltere

Fuar Alanı :
Olympia London

Fuarın Türü :
Yurt Dışı

Katılımcı Profili :
Genel Sağlık Ürünleri, Medikal Cihazlar, Sağlık Turizmi, Bilişim Sistemleri, Hastane Yönetim Sistemleri, İlaç ve Eczacılık, Ortopedi Ürünleri, Medikal Çelik, Gaz Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri

Ziyaretçi Profili :
Sağlık Sektörü Satın Almacıları, Uluslararası Tedarikçiler, Sektör Profesyonelleri

Sektör :
Sağlık

Vize Bilgisi

* Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir.
* Şahsen başvuru yapılması gerekmektedir.
* Aşağıdaki link üzerinden Başvuru Rehberine ulaşabilirsiniz.

https://www.gov.uk/government/uploads/system/uploads/attachment_data/file/408854/HOW_TO_APPLY_FOR_A_UK_VISA_Jan_2015_Turkish.pdf