KIMES 14 - 17 Mart 2019

Kore

6 GÜN - 5 GECE
Gidiş Tarihi
12.03.2019
Dönüş Tarihi
17.03.2019

Double Oda

1295 / Kişi başı

Single Oda

1535 / Kişi başı
REZERVE EDİN
1.GÜN

11 Mart 2019

İstanbul Atatürk Havalimanı Dış hatlar Terminalinde saat 23.30 ‘da buluşma.

2.GÜN

12 Mart 2019

Uçağa biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarına ait TK 90 ile saat 02:20 ‘de Seul’a hareket. Yaklaşık 10 saatlik uçuşun ardından yerel saat 18:25’ te Seul’a varış ve otele transfer. Dinlenmek için serbest zaman. Geceleme tercih edilen otelde.

3.GÜN

13 Mart 2019

Sabah kahvaltısı sonrası fuar kurulum günü. Geceleme tercih edilen otelde.

4.GÜN

14 Mart 2019

Sabah kahvaltısı sonrası fuar günü. Geceleme tercih edilen otellerde.

5.GÜN

15 Mart 2019

Sabah kahvaltısı sonrası fuar günü. Geceleme tercih edilen otellerde.

6.GÜN

16 Mart 2019

Sabah kahvaltısı sonrası fuar günü. Geceleme tercih edilen otellerde.

7.GÜN

17 Mart 2019

Sabah kahvaltısı sonrası otelden çıkış işlemleri ve fuar günü. (Odalardan en geç saat 11.00’e kadar çıkış işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir) Fuar kapanış sonrası otelden hareket edecek transfer saatine kadar serbest zaman. Saat 19.00 ‘da özel transfer İstanbul uçuşu için Seoul havalimanına hareket. Uçağa biniş işlemlerinin ardından Türk Havayollarına ait TK 89 ile saat 23:25 ‘de İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

8.GÜN

18 Mart 2019

Yaklaşık 13 saatlik uçuşun ardından 05:45’te İstanbul’a varış. Sizlere vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak adına anket formlarını doldurmanız bizim için önemlidir. Bir sonraki sağlık fuarımızda ve seyahatimizde görüşmek üzere !

Intercontinental Seoul COEX 5*

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
12.03.2019
17.03.2019
1.625,00 USD2.075,00 USD Satın Al

Ibıs Styles Ambassador Seoul 3*

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
12.03.2019
17.03.2019
1.295,00 USD1.535,00 USD Satın Al

Rezervasyon Kuralları Ve İptal Koşulları

* Rezervasyon talepleri 08/02/2019 tarihine kadar kaşeli-imzalı form ile bildirilmelidir.
* Rezervasyon değişiklik ve iptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir. Yazılı olarak bildirilmeyen talepler ve kaşesiz formlar geçersizdir.
* Rezervasyon yapılabilmesi için tam ödeme yapılması ve formun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Tam ödeme yapılmayan rezervasyonlar geçersizdir.
* Rezervasyonlara istinaden tüm ödemeler 08 Şubat 2019 mesai bitiminden önce tamamlanmış olmalıdır.
* Ödeme koşulları yolcu tarafından yerine getirilmediği takdirde, Expoland Tour yolcunun seyahatten vazgeçtiğini kabul ederek rezervasyon iptal kurallarını uygular.
* Grup biletlerinin gidiş tarihleri değiştirilemez, açığa alınamaz. Grup biletlerinin iptalde iadesi mümkün değildir.
* Gidişi kullanılmayan grup bileti iptal olur. İadesi ve dönüşünün kullanılması mümkün değildir.
* Grup biletinin dönüşünde, istenilen parkur ve tarihte yer olması durumunda, ortaya çıkan değişiklik ücreti yolcu tarafından ödenmek koşulu ile değişiklik yapılabilir.
* Münferit biletlerde havayolu şirketinin iptal ve değişiklik kuralları geçerli olup ceza ve değişiklik ücretleri yolcu tarafından ödenir.
* Expoland Tour uçak biletleri konusunda havayolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumdadır. Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesi saatler değişebilir. Katılımcılar uçuş saatlerinin değişebileceğini bilerek ve kabul ederek rezervasyon yaptırırlar. Değişikliklere istinaden oluşabilecek şartlardan Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Türk lirası ödemelerde ödenen günün merkez bankası satış kuru baz alınmaktadır.
* Havayolu şirketlerinden doğan rötar ve gecikmelerden Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Havayolu şirketlerinin bagaj kayıp ve gecikmelerinde sorumluluk havayolu şirketine aittir. Bu gibi durumlarda mağduriyeti azaltmak adına zaruri ihtiyaçları karşılayabilecek gereçlerin el bagajında bulundurulması önerilir.
* Expoland Tour gerekli durumlarda, önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, kategorisi aynı kalmak ya da üst sınıf olmak koşulu ile otel değişiklik yapma hakkını sahiptir.
* Expoland Tour gerekli veya zaruri durumlarda önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
* Ekstralar konaklama yeri ve/veya vasıta terk edilmeden önce yolcu tarafından ödenir.
* Vize başvurularında Expoland Tour aracı konumunda olup vize verilip verilmemesi, vizenin verileceği tarih ve saat konusu tamamen konsoloslukların inisiyatifindedir. Vize konularındaki gecikme ve vize reddi durumlarından sorumluluk pasaport sahibine aittir.
* Vize alınmış olması o ülkeye girileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle durumlarda sorumluluk yolcuya aittir.
* Vize başvuru ücretleri vize reddi ve benzeri durumlarda iade edilmez.
* Yurtdışı gezilerde, aksi gidilecek ülke makamlarınca belirtilmediği takdirde, seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport gereklidir. Pasaport süresinin takibi yolcunun sorumluluğundadır.
* Rezervasyon tarihinden sonra ulaşım, konaklama, vize ve benzeri hizmetlerde ortaya çıkacak olan ek vergi ve sorumluluklar yolcuya aynen yansıtılarak tahsil edilir.
* Otel girişleri (check-in) 14:00’dan sonra, çıkışlar ise 12:00 den önce yapılır. Bunun dışındaki talepler otel kurallarına istinaden yolcudan tahsil edilmek koşulu ile değerlendirilir.

İptal Koşulları

* 08.02.2019 itibarı ile yapılan iptallerde toplam bedelin %100 ü firmaya fatura edilir.
* Uçak bileti iptallerinde havayolu tarafından uygulanacak ceza ve kesintiler, diğer kesinti ve cezalara ek olarak tarafınıza aynen yansıtılır.

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler

• Türk Hava Yolları İstanbul – Seoul – İstanbul ekonomi sınıf uçak bilet bedeli
• 5 gece oda-kahvaltı konaklama
• Havalimanı – otel – havalimanı transferleri
• Zorunlu seyahat sigortası

Paket Fiyat Dahil Olmayan Hizmetler

• Yurtdışı çıkış harcı
• Kahvaltı harici tüm yiyecek ve içecekler
• Şahsi harcamalar telefon, kuru temizleme vb.
• Fazla bagaj vb durumlardan doğabilecek masraflar

Fuar Bilgisi

Fuar Adı :
KIMES 2019

Tarih :
14 – 17 Mart 2019

Fuar Lokasyonu :
Seul, Güney Kore

Fuar Alanı :
COEX

Fuarın Türü :
Yurt Dışı

Katılımcı Profili :
Sağlık ve Laboratuvar Endüstrisi

Ziyaretçi Profili :
Hastane Tedarikçileri, Tek Kullanımlık Ürün Tedarikçileri, Ev Bakım Tedarikçileri, Cerrahi, Tanı, Laboratuvar, Uzun Dönem Tedavi Ürün, Acil Servis, Diş Tedavisi, Rehabilitasyon Ürünleri, Ortopedi Ürünleri, Görüntüleme, Medikal Servis Biyomedikal Ürün ve Tüm Ecza Ürün Tedarikçileri

Sektör :
Sağlık

Vize Bilgisi

Güney Kore Seyahati gerçekleştirecek olanlar, Türkiye ile Güney Kore devleti arasında imzalanan vize muafiyeti anlaşmaları gereğince Güney Kore vize işlemlerinde muaftır. 180 gün içinde 90 gün ikamet izni bulunurken TC vatandaşları Güney Kore'ye her girişlerinde sadece 30 gün ikame hakkına sahiptir.