Stona Hindistan 04 - 10 Şubat 2020

Hindistan

6 GÜN - 5 GECE
Gidiş Tarihi
04.02.2020
Dönüş Tarihi
10.02.2020

Double Oda

1595 / Kişi başı

Single Oda

1995 / Kişi başı
REZERVE EDİN
1.GÜN

04 Şubat 2020

İstanbul Havalimanı Dış hatlar Terminalinde saat 18:00 da buluşma ve uçağa biniş işlemleri. Emirates Havayollarına ait EK 122 ile saat 20:05 ‘de aktarmalı uçuşun ilk noktası olan Dubai'ye hareket.

2.GÜN

05 Şubat 2020

Saat 01:20’de Dubai' ye varış. Sonrasında Emirates Havayollarına ait EK564 ile 03:40 ta Bangalor'a hareket. Yerel saat 08:50 de varışa müteakip otele transfer, otel check in saati 14:00 . Kurulum günü olmasından dolayı, fuar alanına gidiş ve dönüş transferleri. Geceleme 5* Shangri-La Hotel' de.

3.GÜN

06 Şubat 2020

Sabah kahvaltısı sonrası fuar alanına gidiş ve fuar kapanış sonrası otele dönüş transferi. Geceleme 5* Shangri-La Hotel'de.

4.GÜN

07 Şubat 2020

Sabah kahvaltısı sonrası fuar alanına gidiş ve fuar kapanış sonrası otele dönüş transferi. Geceleme 5* Shangri-La Hotel'de.

5.GÜN

08 Şubat 2020

Sabah kahvaltısı sonrası fuar alanına gidiş ve fuar kapanış sonrası otele dönüş transferi. Geceleme 5* Shangri-La Hotel'de.

6.GÜN

09 Şubat 2020

Sabah kahvaltısı sonrası fuar alanına gidiş ve fuar kapanış sonrası otele dönüş transferi. Geceleme 5* Shangri-La Hotel'de.

7.GÜN

10 Şubat 2020

Sabah kahvaltısı sonrası odalardan çıkış işlemleri ardından, Bangalor Havalimanına transfer. Emirates Havayollarına ait EK565 ile saat 10:25 te aktarmalı uçuşun ilk basamağı olan Dubai 'ye hareket. Yerel saat 13:00 te Dubai' ye varışın ardından , saat 14:20 de İstanbul'a hareket. Yerel saat 18:30 da İstanbul'a varış. Bir sonraki fuar ve seyahatlerimizde görüşmek dileğiyle!

Shangri-La Hotel 5*

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
04.02.2020
10.02.2020
1.595,00 USD1.995,00 USD Satın Al

Rezervasyon Kuralları Ve İptal Koşulları

Rezervasyon Kuralları

* Rezervasyon talepleri 20.12.2019 tarihine kadar kaşeli-imzalı form ile bildirilmelidir.
* Rezervasyon değişiklik ve iptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir. Yazılı olarak bildirilmeyen talepler ve kaşesiz formlar geçersizdir.
* Rezervasyon yapılabilmesi için ödemenin yapılması ve formun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Ön ödeme yapılmayan rezervasyonlar geçersizdir.
* Rezervasyonlara istinaden tüm ödemeler rezervasyon esnasında tamamlanmış olmalıdır.
* Ödeme koşulları yolcu tarafından yerine getirilmediği takdirde, Expoland Tour yolcunun seyahatten vazgeçtiğini kabul ederek rezervasyon iptal kurallarını uygular.
* Grup biletlerinin gidiş tarihleri değiştirilemez, açığa alınamaz. Grup biletlerinin iptal ve iadesi mümkün değildir.
* Gidişi kullanılmayan grup bileti iptal olur. İadesi ve dönüşünün kullanılması mümkün değildir.
* Grup biletinin dönüşünde, istenilen parkur ve tarihte yer olması durumunda, ortaya çıkan değişiklik ücreti yolcu tarafından ödenmek koşulu ile değişiklik yapılabilir.
* Grup biletlerinde isim değişiklikleri hareket tarihinden 7 gün öncesine kadar yapılabilir.7 günden sonra isim değişikliği mümkün olmamaktadır.
* Münferit biletlerde havayolu şirketinin iptal ve değişiklik kuralları geçerli olup ceza ve değişiklik ücretleri yolcu tarafından ödenir.
* Expoland Tour uçak biletleri konusunda havayolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumdadır. Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesi saatler değişebilir. Katılımcılar uçuş saatlerinin değişebileceğini bilerek ve kabul ederek rezervasyon yaptırırlar. Değişikliklere istinaden oluşabilecek şartlardan Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Türk lirası ödemelerde ödenen günün merkez bankası satış kuru baz alınmaktadır.
* Havayolu şirketlerinden doğan rötar ve gecikmelerden Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Havayolu şirketlerinin bagaj kayıp ve gecikmelerinde sorumluluk havayolu şirketine aittir. Bu gibi durumlarda mağduriyeti azaltmak adına zaruri ihtiyaçları karşılayabilecek gereçlerin el bagajında bulundurulması önerilir.
* Expoland Tour gerekli durumlarda, önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, kategorisi aynı kalmak ya da üst sınıf olmak koşulu ile otel değişiklik yapma hakkını sahiptir.
* Expoland Tour gerekli veya zaruri durumlarda önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
* Ekstralar konaklama yeri ve/veya vasıta terk edilmeden önce yolcu tarafından ödenir.
* Vize başvurularında Expoland Tour aracı konumunda olup vize verilip verilmemesi, vizenin verileceği tarih ve saat konusu tamamen konsoloslukların inisiyatifindedir. Vize konularındaki gecikme ve vize reddi durumlarından sorumluluk pasaport sahibine aittir.
* Vize alınmış olması o ülkeye girileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle durumlarda sorumluluk yolcuya aittir.
* Vize başvuru ücretleri vize reddi ve benzeri durumlarda iade edilmez.
* Yurtdışı gezilerde, aksi gidilecek ülke makamlarınca belirtilmediği takdirde, seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport gereklidir. Pasaport süresinin takibi yolcunun sorumluluğundadır.
* Rezervasyon tarihinden sonra ulaşım, konaklama, vize ve benzeri hizmetlerde ortaya çıkacak olan ek vergi ve sorumluluklar yolcuya aynen yansıtılarak tahsil edilir.
* Otel girişleri (check-in) 14:00’dan sonra, çıkışlar ise 12:00 den önce yapılır. Bunun dışındaki talepler otel kurallarına istinaden yolcudan tahsil edilmek koşulu ile değerlendirilir.

İptal Koşulları

* 01.11.2019-20.12.2019 Tarihi arasında yapılan iptallerde toplam bedelin %75 ‘i firmaya fatura edilir.
* 21.12.2019 itibarı ile yapılan iptallerde toplam bedelin %100 ü firmaya fatura edilir.
* Uçak bileti iptallerinde havayolu tarafından uygulanacak ceza ve kesintiler, diğer kesinti ve cezalara ek olarak tarafınıza aynen yansıtılır.

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Paket Programa Dahil Olan Hizmetler

* Ekonomi sınıf Uçak bileti ve vergileri
* Kahvaltı dahil 5 gece konaklama
* Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
* Günlük otel-fuar alanı-otel transferleri
* Zorunlu seyahat sigortası
* Expoland Tour Türkçe asistanlık hizmetleri

Paket Fiyat Dahil Olmayan Hizmetler

Paket Programa Dahil Olmayan Hizmetler

* Yurtdışı çıkış harcı
* Sabah kahvaltısı dışındaki yiyecek ve içecekler
* Fazla bagaj vb durumlardan doğabilecek masraflar - * Vize ve işlem bedelleri

Fuar Bilgisi

Fuar Adı :
Stona 2020 14. Uluslararası Doğaltaş, Mermer ve Granit Fuarı

Tarih :
6 - 9 Şubat 2020

Fuar Lokasyonu :
Bangalore / Hindistan

Katılımcı Profili :
Doğal Taş Endüstrisi, Mermer, Granit, Doğal Taş, Makine ve Ekipmanları

Ziyaretçi Profili :
Hükümet Yetkilileri, Ticari Alıcılar, Acente ve Distribütörler, Proje Sahipleri, Danışmanlar, Mimarlar, Mühendisler, Müteahhitler, Girişimciler

Sektör :
Doğal Taş

Vize Bilgisi

Vize başvurusu şahsen yapılmak zorundadır. Başvurularda konsoloslukta biometrik fotoğraf ve parmak izi alınmaktadır.
Hindistan vize başvurusu için bütün başvurular online olarak yapılmalıdır. https://indianvisaonline.gov.in/visa/ El ile doldurulmuş başvurular kabul edilmemektedir.

Başvuru esnasında aşağıda ki adımları izlemeniz gerekmektedir.

1 Linke tıkladığınızda açılan sayfada en alt solda yer alan step 1 (apply online )’ e tıklayınız. https://indianvisaonline.gov.in/visa/
2 Açılan yeni sayfada bilgilerinizi online girerek işleme devam edin. https://indianvisaonline.gov.in/visa/info1.jsp
3 Son sayfada fotoğraf yüklemeniz gerekmektedir. Fotoğraf özellikleri ana sayfada sol kısımda yer alan özelliklere uygun olarak yüklenmelidir.
4 Online form son aşamada çıktısı alınarak diğer belgelerle birlikte konsolosluğa teslim edilmelidir.

Hindistan'a seyahat edecek tüm yabancılar yerel yasalara tam anlamıyla uymakla yükümlüdür. Yabancı ülke vatandaşlarının, Hindistan'a giriş yaparken geçerli pasaport veya seyahat belgesi (UNI Laissez Faire) taşımaları ve yurt dışındaki Hindistan temsilciliklerinden (Hindistan Büyükelçiliği ya da Hindistan Konsolosluğu) geçerli vize almış olmaları gerekir.
Büyükelçilik, Türk vatandaşlarının veya Türkiye'de uzun süreli ikamet izni bulunan yabancıların (bonafide resident) vize başvurularını bir iş günü içerisinde sonuçlandırır.
Aşağıdaki illerde ikamet edenlerin vize başvurularını İstanbul'daki Hindistan Başkonsolosluğu'na yapmaları rica olunur. Diğer bütün şehirler Ankara’dan başvuru yapmalıdır.
Aydın, İstanbul, Denizli, Manisa, Muğla, Sakarya, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, Bursa, Yalova, Balıkesir ve Çanakkale.
Vize başvurusunda bulunmak isteyenlerin, başvuru formu ile belirtilen şekilde başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru formu internet sayfasından indirilebilir.( https://indianvisaonline.gov.in/visa/info1.jsp). Eksiksiz doldurulmuş vize başvuru formu, vesikalık iki fotoğraf, pasaportun aslı ve ilk 2 sayfasının fotokopisi ile talep edilen diğer belgeler, vize ücreti ödenerek herhangi bir iş gününde ilgili bankoya teslim edilmelidir.
Vize Bölümü Başvuru Kabul Saatleri: 09:30 – 12:00 Pasaport Teslim Saatleri: 16:45 – 17:15
Vize harçları, Büyükelçiliğe peşin ve Amerikan Doları olarak ödenmektedir. (Lütfen başvurunuz esnasında yanınızda tam meblağı bulundurun. Ödeme yaptığınız Amerikan Dolarının yeni serilerden olması gerekmektedir.) Başvuru formları bu siteden indirilebilir ya da Büyükelçilikteki Konsolosluk bölümünden temin edilebilir.
TİCARİ AMAÇLI VİZE (123 $ + * 15.06.2011 itibariyle belirtilen vize işlem ücretlerine 3 $ (ABD Doları) hizmet bedeli eklenmiştir. )
Başvuru Belgeleri
Vize başvuru formu (https://indianvisaonline.gov.in/visa/info1.jsp)
* 2 adet yeni çekilmiş vesikalık fotoğraf
* Pasaport aslı
* Pasaport fotokopisi ve Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi (İkametgâh Belgesi)ya da Nüfus Cüzdanı fotokopisi
Yabancı ülke vatandaşları için pasaport fotokopisi ve İkamet Tezkeresi gereklidir.
* Hindistan'da ilgili kurumdan/şirketten davetiye
* İşverenden, başvuranın şirketteki pozisyonunu, ziyaretin ne amaçla yapıldığını ve hangi şirketlerin ziyaret edileceğine dair seyahat detaylarını anlatan bir yazı
* Yerel şirketin Ticaret Odası Sicil Kayıt Sureti
* Şirketin Vergi levhası fotokopisi ve Şirket evrakları: İmza sirküleri (Beyannamesi), Faaliyet Belgesi, Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi

Not: Vize geçerliliği verildiği tarihten itibaren başlar. Her vize başvurusu kendi kriterleri içerisinde değerlendirilir ve Büyükelçilik yukarıda belirtilen belgelere ek olarak başka belgeler de talep edebilir. Talep edilen belgelerin tümünü ve vize harcını Büyükelçiliğe sunmak, vizenin otomatik olarak verileceği anlamına gelmez.