Stonemart Hindistan

Hindistan

6 GÜN - 6 GECE
Gidiş Tarihi
29.01.2019
Dönüş Tarihi
04.02.2019

Double Oda

2199 / Kişi başı

Single Oda

2699 / Kişi başı
REZERVE EDİN

Stonemart Jaipur 2019

TarihÇift Kişilik Oda
(Kişi Başı)
Tek Kişilik Oda
(Kişi Başı)
29.01.2019
04.02.2019
2.199,00 USD2.699,00 USD Satın Al

Rezervasyon Kuralları Ve İptal Koşulları

Rezervasyon Kuralları
 Rezervasyon talepleri 29.12.2018 tarihine kadar kaşeli-imzalı form ile bildirilmelidir.
 Rezervasyon değişiklik ve iptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir. Yazılı olarak bildirilmeyen talepler ve kaşesiz formlar geçersizdir.
 Rezervasyon yapılabilmesi için kişi başı 1000 USD ön ödeme yapılması ve formun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Ön ödeme yapılmayan rezervasyonlar geçersizdir.
 Rezervasyonlara istinaden tüm ödemelerin 29 Aralık 2018 mesai bitiminden önce tamamlanmış olmalıdır.
 Ödeme koşulları yolcu tarafından yerine getirilmediği takdirde, Expoland Tour yolcunun seyahatten vazgeçtiğini kabul ederek rezervasyon iptal kurallarını uygular.
 Grup biletlerinin gidiş tarihleri değiştirilemez, açığa alınamaz. Grup biletlerinin iptalde iadesi mümkün değildir.
 Gidişi kullanılmayan grup bileti iptal olur. İadesi ve dönüşünün kullanılması mümkün değildir.
 Grup biletinin dönüşünde, istenilen parkur ve tarihte yer olması durumunda, ortaya çıkan değişiklik ücreti yolcu tarafından ödenmek koşulu ile değişiklik yapılabilir.
 Münferit biletlerde havayolu şirketinin iptal ve değişiklik kuralları geçerli olup ceza ve değişiklik ücretleri yolcu tarafından ödenir.
 Expoland Tour uçak biletleri konusunda havayolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumdadır. Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesi saatler değişebilir. Katılımcılar uçuş saatlerinin değişebileceğini bilerek ve kabul ederek rezervasyon yaptırırlar. Değişikliklere istinaden oluşabilecek şartlardan Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
 Türk lirası ödemelerde ödenen günün merkez bankası satış kuru baz alınmaktadır.
 Havayolu şirketlerinden doğan rötar ve gecikmelerden Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
 Havayolu şirketlerinin bagaj kayıp ve gecikmelerinde sorumluluk havayolu şirketine aittir. Bu gibi durumlarda mağduriyeti azaltmak adına zaruri ihtiyaçları karşılayabilecek gereçlerin el bagajında bulundurulması önerilir.
 Expoland Tour gerekli durumlarda, önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, kategorisi aynı kalmak ya da üst sınıf olmak koşulu ile otel değişiklik yapma hakkını sahiptir.
 Expoland Tour gerekli veya zaruri durumlarda önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 Ekstralar konaklama yeri ve/veya vasıta terk edilmeden önce yolcu tarafından ödenir.
 Vize başvurularında Expoland Tour aracı konumunda olup vize verilip verilmemesi, vizenin verileceği tarih ve saat konusu tamamen konsoloslukların inisiyatifindedir. Vize konularındaki gecikme ve vize reddi durumlarından sorumluluk pasaport sahibine aittir.
 Vize alınmış olması o ülkeye girileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle durumlarda sorumluluk yolcuya aittir.
 Vize başvuru ücretleri vize reddi ve benzeri durumlarda iade edilmez.
 Yurtdışı gezilerde, aksi gidilecek ülke makamlarınca belirtilmediği takdirde, seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport gereklidir. Pasaport süresinin takibi yolcunun sorumluluğundadır.
 Rezervasyon tarihinden sonra ulaşım, konaklama, vize ve benzeri hizmetlerde ortaya çıkacak olan ek vergi ve sorumluluklar yolcuya aynen yansıtılarak tahsil edilir.
 Otel girişleri (check-in) 14:00’dan sonra, çıkışlar ise 12:00 den önce yapılır. Bunun dışındaki talepler otel kurallarına istinaden yolcudan tahsil edilmek koşulu ile değerlendirilir.
İptal Koşulları
 29 Aralık 2018 tarihi itibarı ile yapılan iptallerde toplam bedelin %100 ü firmaya fatura edilir.
 Yurtdışı otel ve uçak bileti iptallerinde otel ve havayolu tarafından uygulanacak ceza ve kesintiler, diğer kesinti ve cezalara ek olarak tarafınıza aynen yansıtılır

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler

Paket Programa Dahil Olan Hizmetler
-Kahvaltı dahil 6 gece konaklama
-Uçak bileti ve vergileri
-Havalimanı-otel-havalimanı transferleri
-Zorunlu seyahat sigortası
-Davetiye temini
-Rehberlik hizmetleri

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Paket Programa Dahil Olmayan Hizmetler
-Yurtdışı çıkış harcı
-Sabah kahvaltısı dışındaki yiyecek ve içecekler
-Fazla bagaj vb durumlardan doğabilecek masraflar
-Vize ve işlem bedelleri

Fuar Bilgisi

Fuar Adı :
Stone Mart 2019 - 10. Uluslararası Taş Endüstrisi Fuarı

Tarih :
31 Ocak - 3 Şubat 2019

Fuar Lokasyonu :
Jaipur / Hindistan

Fuar Alanı :
Jaipur Exhibition&Convention Centre (JECC)

Katılımcı Profili :
Doğal Taş Endüstrisi, Mermer, Granit, Doğaltaş Makine ve Ekipmanları

Ziyaretçi Profili :
Hükümet Yetkilileri, Ticari Alıcılar, Acente ve Distribütörler, Proje Sahipleri, Danışmanlar, Mimarlar, Mühendisler, Müteahhitler, Girişimciler

Kategori :
Yurt Dışı

Sektör :
Doğal Taş ve Mermer Endüstrisi

Vize Bilgileri

Vize başvurusu şahsen yapılmak zorundadır. Başvurularda konsoloslukta biometrik fotoğraf ve parmak izi alınmaktadır. Hindistan vize başvurusu için bütün başvurular online olarak yapılmalıdır. https://indianvisaonline.gov.in/visa/ El ile doldurulmuş başvurular kabul edilmemektedir.
Başvuru esnasında aşağıda ki adımları izlemeniz gerekmektedir.
1 Linke tıkladığınızda açılan sayfada en alt solda yer alan step 1 (apply online )’ e tıklayınız. https://indianvisaonline.gov.in/visa/ 2 Açılan yeni sayfada bilgilerinizi online girerek işleme devam edin. https://indianvisaonline.gov.in/visa/info1.jsp 3 Son sayfada fotoğraf yüklemeniz gerekmektedir. Fotoğraf özellikleri ana sayfada sol kısımda yer alan özelliklere uygun olarak yüklenmelidir. 4 Online form son aşamada çıktısı alınarak diğer belgelerle birlikte konsolosluğa teslim edilmelidir.
Hindistan'a seyahat edecek tüm yabancılar yerel yasalara tam anlamıyla uymakla yükümlüdür. Yabancı ülke vatandaşlarının, Hindistan'a giriş yaparken geçerli pasaport veya seyahat belgesi (UNI Laissez Faire) taşımaları ve yurt dışındaki Hindistan temsilciliklerinden (Hindistan Büyükelçiliği ya da Hindistan Konsolosluğu) geçerli vize almış olmaları gerekir. Büyükelçilik, Türk vatandaşlarının veya Türkiye'de uzun süreli ikamet izni bulunan yabancıların (bonafide resident) vize başvurularını bir iş günü içerisinde sonuçlandırır. Aşağıdaki illerde ikamet edenlerin vize başvurularını İstanbul'daki Hindistan Başkonsolosluğu'na yapmaları rica olunur. Diğer bütün şehirler Ankara’dan başvuru yapmalıdır. İstanbul, Edirne, Kırklareli, Tekirdağ, Kocaeli, Bursa, Yalova, Balıkesir ve Çanakkale. Vize başvurusunda bulunmak isteyenlerin, başvuru formu ile belirtilen şekilde başvuru yapması gerekmektedir. Başvuru formu internet sayfasından indirilebilir.( https://indianvisaonline.gov.in/visa/info1.jsp). Eksiksiz doldurulmuş vize başvuru formu, vesikalık iki fotoğraf, pasaportun aslı ve ilk 2 sayfasının fotokopisi ile talep edilen diğer belgeler, vize ücreti ödenerek herhangi bir iş gününde ilgili bankoya teslim edilmelidir.
Vize Bölümü Başvuru Kabul Saatleri: 10:00 – 11:30 Pasaport Teslim Saatleri: 17:00 – 17:30 Vize harçları, Büyükelçiliğe peşin ve Amerikan Doları olarak ödenmektedir. (Lütfen başvurunuz esnasında yanınızda tam meblağı bulundurun.) Başvuru formları bu siteden indirilebilir ya da Büyükelçilikteki Konsolosluk bölümünden temin edilebilir. TİCARİ AMAÇLI VİZE (123 $ + * 15.06.2011 itibariyle belirtilen vize işlem ücretlerine 3 $ (ABD Doları) hizmet bedeli eklenmiştir. )
Başvuru Belgeleri Vize başvuru formu (https://indianvisaonline.gov.in/visa/info1.jsp)
* 2 adet yeni çekilmiş vesikalık fotoğraf
* Pasaport aslı
* Pasaport fotokopisi ve Yerleşim Yeri ve Diğer Adres Belgesi (İkametgâh Belgesi)ya da Nüfus Cüzdanı fotokopisi
Yabancı ülke vatandaşları için pasaport fotokopisi ve İkamet Tezkeresi gereklidir.
* Hindistan'da ilgili kurumdan/şirketten davetiye
* İşverenden, başvuranın şirketteki pozisyonunu, ziyaretin ne amaçla yapıldığını ve hangi şirketlerin ziyaret edileceğine dair seyahat detaylarını anlatan bir yazı
* Yerel şirketin Ticaret Odası Sicil Kayıt Sureti
* Şirketin Vergi levhası fotokopisi ve Şirket evrakları: İmza sirküleri (Beyannamesi), Faaliyet Belgesi, Türkiye Ticaret Sicil Gazetesi
Not: Vize geçerliliği verildiği tarihten itibaren başlar. Her vize başvurusu kendi kriterleri içerisinde değerlendirilir ve Büyükelçilik yukarıda belirtilen belgelere ek olarak başka belgeler de talep edebilir. Talep edilen belgelerin tümünü ve vize harcını Büyükelçiliğe sunmak, vizenin otomatik olarak verileceği anlamına gelmez