Warsaw Industry 12 - 16 Kasım 2019

Polonya

5 GÜN - 4 GECE
Gidiş Tarihi
12.11.2019
Dönüş Tarihi
16.11.2019

Double Oda

749 / Kişi başı

Single Oda

1099 / Kişi başı
REZERVE EDİN
1.GÜN

12 Kasım 2019

İstanbul Havalimanı Dış hatlar Terminalinde saat 05:00 ‘da buluşma ve uçağa biniş işlemleri ardından LOT Polonya Hava Yolları ile 08:10 da Varşova' ya uçuş. Yaklaşık 2.5 saatlik uçuşun ardından yerel saat 08:45 te varış. Otel check in saati 14:00 olup, gün içerisinde dilediğiniz zaman fuar alanında kurulumu ziyaret edebilirsiniz. Geceleme Golden Tulip Warsaw Airport 4* otelde.

2.GÜN

13 Kasım 2019

Sabah kahvaltısının ardından, fuar günü ve serbest zaman. Geceleme Golden Tulip Warsaw Airport 4* otelde.

3.GÜN

14 Kasım 2019

Sabah kahvaltısının ardından, fuar günü ve serbest zaman. Geceleme Golden Tulip Warsaw Airport 4* otelde.

4.GÜN

15 Kasım 2019

Sabah kahvaltısının ardından, fuar kapanış günü ve serbest zaman. Geceleme Golden Tulip Warsaw Airport 4* otelde.

5.GÜN

16 Kasım 2019

Sabah kahvaltısı sonrası otelden çıkış yapmanızın ardından, Varşova Uluslararası Havalananından LOT Polonya Hava Yolları ile saat 12:55 te İstanbul'a hareket. Yerel saat 17:35 'de İstanbul'a varış. Bir sonraki fuar turlarımızda görüşmek dileğiyle!

Rezervasyon Kuralları Ve İptal Koşulları

* Rezervasyon talepleri 07.11.2019 tarihine kadar kaşeli-imzalı form ile bildirilmelidir.
* Rezervasyon değişiklik ve iptal talepleri yazılı olarak bildirilmelidir. Yazılı olarak bildirilmeyen talepler ve kaşesiz formlar geçersizdir.
* Rezervasyon yapılabilmesi için kişi başı ödeme yapılması ve formun eksizsiz doldurulması gerekmektedir. Ön ödeme yapılmayan rezervasyonlar geçersizdir.
* Rezervasyonlara istinaden tüm ödemeler 07.11.2019 mesai bitiminden önce tamamlanmış olmalıdır.
* Ödeme koşulları yolcu tarafından yerine getirilmediği takdirde, Expoland Tour yolcunun seyahatten vazgeçtiğini kabul ederek rezervasyon iptal kurallarını uygular.
* Grup biletlerinin gidiş tarihleri değiştirilemez, açığa alınamaz. Grup biletlerinin iptalde iadesi mümkün değildir.
* Gidişi kullanılmayan grup bileti iptal olur. İadesi ve dönüşünün kullanılması mümkün değildir.
* Grup biletinin dönüşünde, istenilen parkur ve tarihte yer olması durumunda, ortaya çıkan değişiklik ücreti yolcu tarafından ödenmek koşulu ile değişiklik yapılabilir.
* Münferit biletlerde havayolu şirketinin iptal ve değişiklik kuralları geçerli olup ceza ve değişiklik ücretleri yolcu tarafından ödenir.
* Expoland Tour uçak biletleri konusunda havayolu şirketi ile yolcu arasında aracı konumdadır. Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesi saatler değişebilir. Katılımcılar uçuş saatlerinin değişebileceğini bilerek ve kabul ederek rezervasyon yaptırırlar. Değişikliklere istinaden oluşabilecek şartlardan Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Türk lirası ödemelerde ödenen günün merkez bankası satış kuru baz alınmaktadır.
* Havayolu şirketlerinden doğan rötar ve gecikmelerden Expoland Tour sorumlu tutulamaz.
* Havayolu şirketlerinin bagaj kayıp ve gecikmelerinde sorumluluk havayolu şirketine aittir. Bu gibi durumlarda mağduriyeti azaltmak adına zaruri ihtiyaçları karşılayabilecek gereçlerin el bagajında bulundurulması önerilir.
* Expoland Tour gerekli durumlarda, önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, kategorisi aynı kalmak ya da üst sınıf olmak koşulu ile otel değişiklik yapma hakkını sahiptir.
* Expoland Tour gerekli veya zaruri durumlarda önceden haber verme imkanına sahip olmasa bile, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
* Ekstralar konaklama yeri ve/veya vasıta terk edilmeden önce yolcu tarafından ödenir.
* Vize başvurularında Expoland Tour aracı konumunda olup vize verilip verilmemesi, vizenin verileceği tarih ve saat konusu tamamen konsoloslukların inisiyatifindedir. Vize konularındaki gecikme ve vize reddi durumlarından sorumluluk pasaport sahibine aittir.
* Vize alınmış olması o ülkeye girileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi kişiyi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle durumlarda sorumluluk yolcuya aittir.
* Vize başvuru ücretleri vize reddi ve benzeri durumlarda iade edilmez.
* Yurtdışı gezilerde, aksi gidilecek ülke makamlarınca belirtilmediği takdirde, seyahat tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olan pasaport gereklidir. Pasaport süresinin takibi yolcunun sorumluluğundadır.
* Rezervasyon tarihinden sonra ulaşım, konaklama, vize ve benzeri hizmetlerde ortaya çıkacak olan ek vergi ve sorumluluklar yolcuya aynen yansıtılarak tahsil edilir.
* Otel girişleri (check-in) 14:00’dan sonra, çıkışlar ise 12:00 den önce yapılır. Bunun dışındaki talepler otel kurallarına istinaden yolcudan tahsil edilmek koşulu ile değerlendirilir.

İptal Koşulları
* Satın alım itibarı ile yapılan iptallerde toplam bedelin %100 ü firmaya fatura edilir.
* Uçak bileti iptallerinde havayolu tarafından uygulanacak ceza ve kesintiler, diğer kesinti ve cezalara ek olarak tarafınıza aynen yansıtılır.

Paket Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Kahvaltı dahil 4 gece konaklama
* Uçak bileti ve vergileri
* Seyahat sigortası

Paket Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Yurt dışı çıkış harcı
* Sabah kahvaltısı dışındaki yiyecek ve içecekler
* Fazla bagaj vb durumlardan doğabilecek masraflar
* Vize ve işlem bedeli
* Kişisel harcamalar

Fuar Bilgisi

Fuar Adı :
Warsaw Industry Week 2019 - 4. Uluslararası Endüstri Fuarı

Tarih :
13 - 15 Kasım 2019

Fuar Lokasyonu :
Varşova - Polonya

Fuar Alanı :
Ptak Warsaw Expo

Fuarın Türü :
Yurt Dışı

Katılımcı Profili :
Makine, karayolu, demiryolu araçları imalatçıları ve tedarikçileri, Otomotiv endüstrisi, Gemi inşaatı endüstrisi, Havacılık endüstrisi, Elektrik ve elektronik endüstrisi, Baş mekaniği, Hassas mekaniği, Metal levha, Metal ürünleri imalatçıları ve yüzey işlemesi üreticileri, Tedarikçileri şirketler

Ziyaretçi Profili :
Makine, karayolu, demiryolu araçları imalatçıları ve tedarikçileri, Otomotiv endüstrisi, Gemi inşaatı endüstrisi, Havacılık endüstrisi, Elektrik ve elektronik endüstrisi, Baş mekaniği, Hassas mekaniği, Metal levha, Metal ürünleri imalatçıları ve yüzey işlemesi üreticileri, Tedarikçileri şirketler

Sektör :
Endüstri

Vize Bilgisi

Vize taleplerinizle ilgili info@expolandtour.com mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.